Svar till: Facebook fungerar inte på iPad efter uppdatering
Hem › Övrigt › Facebook fungerar inte på iPad efter uppdatering › Svar till: Facebook fungerar inte på iPad efter uppdatering
29 jun, 2020 kl. 19:26
#19440
Christoffer
Keymaster
Hej! Det verkar som att åtminstone uppdatering 275 av Facebook-appen gjorde så att den slutade fungera på vissa iPad-modeller. 276-uppdateringen ska tydligen fixa detta vad jag kan läsa mig till, men det är ju mycket möjligt att vissa modeller fortfarande är påverkade av buggen från 275.
Lyckas du logga in på kontot eller kommer du bara till inloggningssidan? Har du testat att logga in via Safari-webbläsaren (facebook.com) och se om det fungerar på detta sätt? Oavsett vilket ska inte en uppdatering av appen kunnat ha radera något på ditt faktiska kontot, så allt ska finnas kvar någonstans.